| Andre00 a întrebat:

Saluutt^_^....Am o curiozitate :o ...Transsexualii cum se indragostesc? Adica,daca fata vrea sa fie baiat, si se imbraca ca un baiat etc.ii plac fetele sau baietii? ..Sunt tare confuza I don't want to see

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Transsexualii se considera de sex opus celui cu care I-a echipat natura. In cazul descris de tine, fetei ii plac fetele, pentru ca se considera baiat.

| Happyjump a răspuns:

Nu contează cum e îmbrăcat atâta timp cât nu e homosexual, inteligentule

| NoName0x0 a răspuns:

Pai depinde ce orientari are fata deoarece poate, de ex e bisexuala, mai mult lezby si s.a indragostit de un barbat care in timp na devenit femeie, exista si cazul opus unde fata s.a indragostit de o femeie care a devenit barbat... Nu.i o regula, asta depinde de orientarile fiecaruia, cum am mai spus, ai inteles?

| Quassaar a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Fiecare este liber sa iubească pe cine își dorește indiferent de orientarea sexuala. Deci probabil ca sunt si transsexuali care sunt atrași de sexul pe care l-au avut înainte de operația de schimbare de sex. happy