| Andraanda a întrebat:

Saluutt. Fetelooor ce va place la baietii? Ia sa va aud laughing
mi`e imi plac multe laughing
:X
:*
:?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cum gandeste
cum vorbeste
cum se comporta cu mine
mainile
ochii
buzele
si nu mai stiu. daca imi place un baiat imi place tot la el nu?

| Razvan a răspuns:

Mie imi place pachetul complet echipat.Pacat ca ofertele de genul s-au cam dus. Dar nu-i nimic. I-am scris mosului:"Draga mosului stii ce imi doresc eu anul asta. Un baiat. Dar nu orice baiat.Inteligent dar nu ca mine, atent dar nu sufocant, iubaret dar si indiferent uneori, sa-mi citeasca gandurile dar sa nu-mi invadeze intimitatea, bogat dar nu materialist(doamne fereste!), manierat dar nu plcticos..."

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu prima data la un baiat ma uit la ochii lui:X. Imi plac la nebunie ochii albastri sau verzi. Apoi zambetul, parul. Sa nu fie cu mult mai inalt decat mine(eu am 1, 50big grin) si sa zicem si corpul, dar nu neaparat. Imi place sa fie glumet si sa sarute binelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu daca te ajuta dar nu sunt fata ci baiat happy mie imi place la fete vaginul, tatele, si gura happy EU presupun ca voua va place, cum sa zic, "carnatul", uneori si sa lingeti "Salata". Apropo fato, stiai ca am avut o fata in liceu care o chema gadilatoarea de oua?laughing Nustiu daca te-a ajutat dar miafacut placere