| Dany82 a întrebat:

Salz TPU. Am si eu o intrebare. Cum fac un servar de metin2? Ce trebuie sa fac si sa am ca sa fac un servar de metin2. Plzzzzzzzzzzzz ajutor. Dau fundita.winking

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

E f greu!
Ati trebuie programe foarte multe,un Pc fff bun,pentru a deveni GM trebuie să treci printr-o "serie" de "teste". Trebuie să fi TGO, GO, SGO ş.a...
Asta am auzit si eu de la nste vechi prieteni.Eu te-as sfatui sa nu iti faci un sv de mt e mare complicatie!
Bft!

4 răspunsuri:
| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Bagamias **** in voi si metinul vostru
nu vezi ca aici este categoria despre dragoste si sex

| Dany82 explică:

Si propui fa vrei sa o ****

| Dany82 explică:

Aimee da-mi private mesaj sa vb cu tine :* love struck

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Hei mersi pentru funditahappy