| anonim_4396 a întrebat:

Sambata asta fata de care imi place da o petrecere, si vreau sa o intreb daca vrea sa se combine cu mine, cum ar trebui sa o abordez?

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Daca te prezinti cu texte de genul,,hai sa ne combinam,, mai bine renunta.
Parerea mea e ca tu trebuie sa te apropi mai mult de ea,sa vezi ce i plqace,ce si ar dori,iar datorita faptului ca da o petrecere,tu poti sa i faci cadou ceva care tocmai ai afat ca si doreste.
Te asigur,ca te va tine minte si se va gandi la tine,iar tu,in timpul petrecerii da te pe langa ea,fii acolo unde e si ea, prin asta ii dai de inteles ca ti ai dori sa fiti impreuna.
Dac astii cum sa te porti, te asigur ca vei avea de castigat!
Succes pe mai departe!

| ShowTim3 a răspuns:

Daca esti mai timid bea ceva pana esti ametit si zi atunci ( ametit nu beat, daca esti beat e vai de tine )
Daca nu ai probleme cu timiditatea spune-i normal.
Eu sunt mai timid si am sanse mai mari dupa ce beau laughing am fost la o petrecere unde am bagat lichid la bord, eram ametit, dar ok.
LOL dupa asta mi-au zis prietenii ca am sanse mai mari sa ma combin repede cu o fata daca sunt beat decat daca sunt treaz, acum nu stiu daca e adevarathee hee dar cred ca da.
Succesuri PS:Ai grija sa nu fie altcineva pe langa tine--- si sa ii zici sa sa combine cu tine cand se simte foarte bine la petrecere si e fericita big grin eventual daca e beata ai sanse cu 20% mai mari

| xCarolina a răspuns:

Cheam-o deoparte, nu ai vrea sa fie toata lumea prezenta, mai ales daca veti fi si putin emotionati.In cazul in care nu esti genul romantic, e bine nici sa nu incerci sa fii. Poti sa te arati totusi cat de cat delicat.Ii spui cum ai remarcat-o si exact ce simti, de cat timp te gandesti la ea si ce ti-ai dori sa se intample din acel moment in colo. Dupa aceea, bineinteles, o intrebi daca si-ar dori sa fie cu tine.

| carlaa1 a răspuns:

Buna. Sunt de acord cu Airius.Eu sa fiu in pielea ei sa vina sa ma intrebe un prieten daca "vreau sa ma combin cu el" ii ca si cum ti'ai taia craca de sub picioare, ii cel mai grotest mod de ai spune persoanei iubite ce simti pentru ealaughing) La varste de 13 14 ani merge, dar din moment ce da o petrecere nu cred ca e cazu asa ca fa un gest frumos din care sa-si dea seama ca simti ceva pentru ea si va fi mai bine... apropiete de ea si daca exista intre voi scanteia nu are cum sa iasa prostwinking Bafta!

| claudytza a răspuns:

Pai incearca sa o intrebi acest lucru intr-un loc unde nu este asa multa lume! Poarta-te dragut cu ea, fa-i complimente, si pe la final, in caz ca DJ pune vreun valsori vreo melodie lentahee hee, invit-o, si in timpul dansului intreab-o! tongue Mie mi-ar place al nebunie daca un baiat ar face asa ceva pentru mine! :X