| roket2012 a întrebat:

Sambata cu prietena mea care avem amandoi 17 ani am facut sex pentru prima data (virgini amandoi). Preludiu etc etc, mi-am pus prezervativul si chiar dupa 1 minut am ejaculat. am mai incercat dupa un timp(perioada scurta) actul 2. Eu nu m-am sters chiar bine de la prima ejaculare adica mna s-a mai jucat ea cu pana pe acolo ca sa l puna in stare de erectie si am pus prezervativul pe dos si dupa l am intors ca sa l pun corect. Cat l-am rulat eu l am tinut de rezervor si dupa am facut de vreo 2 3 ori ca si cum as face l*** adica sa l fixez bine. Sunt sanse sa ramana insarcinata pentru ca in timpul ala cat ma chinuiam sa l pun tot il derulam in jos si se poate spune ca e sters si nu a ramas pe cap cevaa. Sunt sanse sa ramana insarcinata? Multumesc de raspunsuri. Daca va intereseaza in ultimele lune si luna trecuta ciclul i-a fost venit pe 1 2 3 cam asa, luna asta tot cam asa ar trebui.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca sexul a avut loc in ziua de 19 noiembrie, zi care este situat undeva la limita perioadei fertile, reiese ca poate exista posibilitatea de a se forma o sarcina insa nimeni nu este in stare sa se pronunte in ce masura.

| K0sti a răspuns:

laughing Nu mai folositi prezervative resapate...sunt ieftine!

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat nu este posibila o sarcina.

| Alicezzz a răspuns:

Sa astepte sa vada daca ii vine daca nu sa isi faca un test de sarcina. Bafta

| roket2012 explică (pentru Alicezzz):

Bai cum sa astepte cu ce ma ajuta daca este si afla dupa 2 saptamani.

| Alicezzz a răspuns (pentru roket2012):

Bai baiatule asta de notå ca educatia ta sexuala e 0! Spune-i lu gagicata sa isi ia un test clearblue care ii spune si de cand e gravida, nu doar pozitiv sau negativ! Si ti am zis sa astepte sa vada daca ii vine pentru ca oricum o sarcina nu o depistezi in 3 zile sau 5 zile de cand ai avut ultimul contact sexual!

| Georgiana_Geo_1998_LHL1 a răspuns:

Sunt sanse destul de mari.Dar poate ati avut noroc.Mai bine luati un test de sarcina si ea sa il faca pentru a fi siguri

| Vodkainmytears a răspuns:

Pfft roaga-te sa fie bajat