| xulescu000 a întrebat:

Sambata voi avea o intalnire cu o fata. Mentionez ca si eu sunt fata si as dori niste sfaturi despre cum ar trebui sa ma comport. Cu baietii nu am probleme de genul, dar sunt singura ca, cu ea ma voi intimida si voi face o branza. Mentionez ca amandoua avem peste 18 ani. Rog pe cei dezgustati de aceasta intrebare sa se abtina de la comentarii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezgustati? Glumesti? Eu tocmai mi-am facut popcorn!

Serios vorbind, nu trebuie decat sa fii naturala. Nu conteaza sexul persoanei, conteaza sa fiti pe aceeasi lungime de unda si sa va placeti. Subiectele de conversatie vor veni de la sine.

8 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Buna. Sunteti lesbi? de ce va intalniti?

| FaneEeE a răspuns (pentru iubesc):

Oare?laughing Ce intrebari punetilaughing

| iubesc a răspuns (pentru FaneEeE):

Hahaha

| xulescu000 explică (pentru iubesc):

Da,suntem.

| HueyFreeman a răspuns:

De ce ai nevoie sa te comporti intr-un fel anume, nu te poti comporta normal? Niciodata nu am inteles intrebarile ca asta.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca nu va descurcati cu sexu, chematima pe mine

| FCMMM a răspuns:

Pai nu e nici o diferenta. Te comporti ca in fata cuiva pe care il placi. Dar sa fii sigura ca si ea ar accepta o relatie de tip lesby, asta doar pentru a nu primi din partea ei un raspuns injositor.

Oricum, eu nu iti recomand sa faci acest pas. Daca se va afla viata ta o va lua pe alte carari si vei fi privita ca o ciudata deoarece romanii nu pot intelege acest lucru ( evident, nu toti) si in plus nu vei putea avea copii obtinuti pe cale naturala.

| xulescu000 explică (pentru FCMMM):

Multumesc de sfat. Si oricum am luat-o pe calea ce mi-am dorit-o.