| APOSTOLVIVIANA a întrebat:

Sanse sa mai fiu gravida? Am facut 9 teste de sarcina in 123saptamani si eu iesit negative.Contactul a fost acum 16 saptamani.Menstra a venit de 3 ori.La 10 saptamani de la contact am facut o ecografie abdominala si uterul era normal.De 2-3 saptamani imi vad burta unflata deasupra osului pelvisului.Ma apas mereu pe burta si o vad moale.Cand ma pun in pat devine plat.Am sanse sa fiu insarcinata?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Doamne, ai o problemă mare dacă tu încă ai impresia că eşti insărcinată! Cum Dumnezeu să fii insărcinată dacă menstra ţi-a venit de 3 ori, 9 teste de sarcină au ieşit negative, şi la ecograf ţi s-a spus că nu ai absolut nimic? Ori îţi baţi joc, ori faci trolling, ori chiar ai o problemă psihică foarte gravă!

pa, pa.

| aliyna a răspuns:

Buna, nu ai nici o sansa sa fii insarcinata, mai ales dupa atatea tesete si ecografie. O posibila explicatie pentru burtica ta mare e faptul ca te-ai ingrasat putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing te ai facut atatea chestii si ecografie... n ai ce sa patesti... ahh si burta iti este umflata deoarece poate ai mancat mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza din nou intrebarea scriind mai intai "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"

| APOSTOLVIVIANA explică:

13 saptamani.Scuzati greseala!