| anonim_4396 a întrebat:

Sant casatorita si la mine pe hol e o fata mult mai tanara ca mine eu am 46 sotu meu 53. femeia asta e cam prostituata mereu o aud dim la 3 si cred ca sotu meu se antalneste cu ia cand vine de la serv el o aud si pe ia are tocuri la patofi si se aude dim cand pleca se aude ia apoi el pleca f grabit ce sa fac? ajutati-ma sa o urmaresc pe ia? mi se pare mie/ sau el nu are nimic c ia?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stimată doamnă, dacă aveţi 46 de ani cu adevărat şi postaţi aici întrebarea asta şi această limbă română a dumneavoastră profund aproximativă, atunci eu îl înţeleg perfect pe soţul dumneavoastră.
În orice alt caz, nu merită să vă răspund.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna cel mai bine ar fi ca dumneavoastră să vorbiți deschis cu soțul despre această problemă, și dacă soțul dvs evită subiectul s-au nuî-și găsește cuvintele atunci e clar că ascunde ceva, și trebuie să acționați dvs încercînd să vorbiți cu fata respectivă, dar nu a-ți zis ce vîrstă are fata? Dvs ave-ți copii? Vă doresc multă sănătate și nu disperați că sigur adevărul va ieșii la iveală. Cineva aici pe site a spus că așa sînt bărbații, de ce să le găsim mereu scuze, nu este adevărat omul este dotat cu ceva superior animalelor și anume cu creier, soțul dvs trebuie să se gîndească că cu dvs este căsătorit, și nu trebuie sub nici o formă să caute plăceri sexuale în altă parte în afară de dvs, Dumnezeu este împotriva celui s-au celei care se poartă trădător cu soțul sau soția sa, și în curînd Dumnezeu o să-i pedepesască pe adulteri și pe desfrînați. Multă sănătate și aștept mesajele dvs. Cu prietenie.Cristi.

| nicol20 a răspuns:

Cand vine de la servici incearca sa-l urmaresti sa vezi ce face uita-te pe vizorul usei miroase-i hainele vezi daca miroase a parfum de femeie sau poti sa il intrebi pur si simplu daca te insala.Bafta

| andreii2 a răspuns:

Daca aduce toti banii acasa nu cred ca e vreo problema.

| zenaly a răspuns:

Fiti isteata si punetii sotului in buzunar un prezervativ. daca va intreaba ce e cu el ii spuneti ca vreti sa va protejati, ca intelegeti nevoia unui barbat sa se uite dupa o fata mai tanara. daca e vinovat cu ceva o sa va aprecieze intelepciunea, fiindca la anii d-voastra asa ar trebui sa fiti. daca e nevinivat se va amuza poate de ce poate sa va treaca prin minte. oricum si intr-un caz si altul eu zic ca-si va aprecia sotia. oricum cealalta tot acasa vi-l trimite. nu are rost sa va certati pentru ea. sa-mi spuneti daca da rezultate.

| zenaly a răspuns:

Raspuns pentru cei care au judecat exprimarea si modul de scriere a d-nei: voi credeti ca in urma cu 30 de se invata sa lucrezi cu calculatorul ca in prezent? nu trebuie judecat omul dupa cum scrie. daca putem dam un sfat si ii alinam o suferinta.

| eugem35 a răspuns:

De ce sa te super pe ei sti ca asa sunt si femeile si barbati, si dac esti tare pune-i bagajele la usa.mare atentie vezi si tu la ce ora vine barbatatu acasa si incearca sal urmaresti din timp sau incearca sa te imprietenesti cu ea si vei afla dac sotu tau se duce la ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci rau singura.Mergi la sex-shop si-ti cumpara o jucarie.Cind o va vedea sotul ii spui ca inca iti mai trebuie cite ceva si tie, macar simbolic, poate-l ve-i pune un pic pe ginduri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii sunt misogini, avem si aici pe pagina cateva exemplare care conforma regula, normal ca se vor apara intre ei, pentru ca asa fac in propriile familii, deci pentru ei nu este o noutate ci un divertisment intrebarea dumneavoastra.
Desigur nu este comod sa stii ca prostituata sta vis avis si sotul dv i-o trage (saru mana dar asa este ), nu este deloc grozav ce face, dar poate ca nu este asa. Sa-l urmariti n-are sens, sa ii vorbiti iar n-are sens, pentru ca va spune ca nu-i adevarat, civilizat ii spuneti franc, ca daca il veti prinde acolo poate sa se mute, daca este casa lui va trebui sa suportati. Spuneti-i totusi, ca va deranjeaza si va expune la lucruri pe care nu le meritati, sa mearga mai departe de casa, e rusine vad vecinii aud copii.

| ily a răspuns:

"ia" rolling on the floor si ziceti ca aveti 46 de ani?! straight face