| anonim_4396 a întrebat:

Saut TPU
I-am spus unei fete pe mes ca o plac dar dupa ce i-am zis a inceput sa rada si nu stiu daca ma place si ea.
Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| enola11pink a răspuns:

Păi dacă a rîs înseamnă că te vrea ca prieten, la moment se vede că nu vrea relaţii serioase! Pe viitor s-ar putea să înceapă să te placă dacă-i vei fi ce mai apropiat!

| SabiiiXD a răspuns:

Pai eu zic ca nu e de ras, adica ai spus ce simti pentru ea si ea rade degeaba straight face Eu nu Prea cred ca te place, dar incearca sa o intrebi..succes happy

| mona a răspuns:

Daca a ras inseamna ca i a placut ce a auzit doar nu era sa planga

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Logic ca a ras daca ii spui ca o placi de pe mess! Acum te crede un papa lapte

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Poate a ras pentru ca i-ai spus pe mess si crede ca iti este frica sa ii zici fata in fata. Cand te intalnesti cu ea si sunteti singuri spune-i ce simti. Poate atunci va reactiona altfel.
Sau poate te considera doar un prieten si nimic mai mult.
Curaj, nu ai nimic de pierdut!

| eu4you a răspuns:

Eu cred ca a ras pentru ca, poate e genul care nu suporta sa ii spui pe mess ca o placi...ar trebui sa incerci sa ii spui si fata-in-fata. Poate merge.Sau,mai poate rade pentru ca te considera un ratat, si ea se crede cea mai tare.Iar, dupa cum iti dai si tu seama, ratatii nu stau cu cei tari.Sau,pur si simplu nu te place.Imi dau seama ca te-a ranit cu reactia ei. Sper sa fiti impreuna!

| Leo10 a răspuns:

Asteapta sa vezi ce reactie o sa aiba ea fata de tine urmatoarele zile. Incearca sa mai vorbesti cu ea.

| MishikiCrisy a răspuns:

Daca rade inseamna ca nu te place. Apoi, ca sa nu te faci de ras, ii arati putina indiferenta si nu mai vorbesti cu ea decat daca te abordeaza ea.

| gumaa a răspuns:

Sa o uiti

| Anonima264 a răspuns:

Pai probabil a crezut ca ai luat-o in gluma cand ai zis!
Si eu am primit un mesaj unde zicea un baiat ca map lace, dar tot am ras deoarece nu l-am crezut!
Ca sa te creada mai bine iesiti undeva, uitate in ochii ei si spune-i ce simti!
Asa nu o sa mai rada!