| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati categoria.
1)Cum este in general prima zi de liceu?

2)Cum sunt (daca este cineva pe aici din liceu) oamenii din liceul Mihai Bravu Bucuresti? Ms scuzati de categorie si va rog raspunsuri serioase.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca incep asa si nu vreau sa fiu nesimtit dar in prima zi de liceu este posibil sa ti pierzi virginitatea s au sa tragi pe nas prima tigara""hee hee)

| ShowTim3 a răspuns:

Prima zi cum sa fie, sunt agitat si eu si am zis sa nu fumez sau sa beau chiar din prima zi.

| Liquify a răspuns:

Pai e derutant daca nu cunosti pe nimeni, dar e si interesant, palpitant. In prima zi iti cunosti noii colegi, iti faci o prima impresie despre ei si iti cunosti diriginta/dirigintele. Experimentezi ceva nou. Oricum depinde de la o persoana la alta. Iti urez mult succes!

| NickiMinaj a răspuns:

E nasol, trebuie sa socializezi cu tot felul de ciudati.

| michaels a răspuns:

Probabil o sa canti pe moca