| Lorena_3838 a întrebat:

[Scuzati categoria dar este cea mai des accesata:d] Deci... O intrebare pentru fanii Next Top Model (by Catalin Botezatu) : Am vazut ca la preselectia celui de-al doilea sezon au participat si Roxana, Inga si Lucia si am vazut cateva imagini si cu Emma. Ea mai poate participa inca o data la concurs, si poate chiar sa fie Next Top Model a doua oara la rand?

Răspuns Câştigător
| Andreea_3749 a răspuns:

Ele nu au participat la preselectii, ele au fost in juriu alaturi de Liviu si Catalin

2 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

N-are cum. Ce rost ar mai avea? gandeste-te ca, catalin le "cizeleaza" si le ajuta sa se formeze ca manechine si asa. Emma deja stie ce trebuie si ar fi o pierdere de timp.
Si celelalte concurente nu cred ca o sa mai participe pentru ca trebuie sa fie fairplay, si nu e, pentru ca ele deja au trecut prin experientele alea, si deja stiu cum sa stea, cum sa pozeze, au experienta, si ar fi nedrept pentru restul happy

| FeelingFine a răspuns:

Nu cumva ai vazut reclama? Daca da, in reclama apar imagini din primul sezon happy