| ℓσνє a întrebat:

Scuzati categoria (este cea mai vizitata).

As dori sa`mi iau un caine lup, insa nu stiu ce nume sa-i dau. Puteti sa`mi spune si mie ce va trece voua prin cap in momentul acesta?batting eyelashes. Primeste funda cel mai bun raspuns! happy Multumesc anticipatwinking.

11 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Si eu am un caine-luplaughing si numele lui este Brunobig grin pune numele asta ii mistohee hee

| BeAmazing a răspuns:

Hey! Uite cateva nume: Lupy; Brumy; Bruty; Pufy; Nero; Burcus; Riva; Rexy; Labus. [nu mai stiu]

| NeneaGogu a răspuns:

Daca tot ai scris la categoria gresita trebuie sa-l botezi "Sexy"

| ℓσνє explică (pentru NeneaGogu):

Da. pai e o idee. laughing))

| EJxJtK a răspuns:

Sparky, bobby, rita, flash, silver, lessie

| AndreeaIonela29 a răspuns:

O să te rog prima dată să nu mai încalci regulamentul, este cel mai sfânt rezolvă totul, dar eu l-am creeat și nu permit ca eu și colegii mei de TPU, să accepte alte categorii, însa am răspunsul întrebării tale: Ar fi bine să îi pui Puffy este cel mai frumos nume, iar toți colegii mei de clasa și de serviciu, au acest nume. O zi bună!happy

| ℓσνє explică (pentru AndreeaIonela29):

Merci de raspuns, insa, eu cred ca un caine lup este mare si un ii se potriveste numele de Puffy. Multumesc oricum.happy

| AndreeaIonela29 a răspuns (pentru ℓσνє):

Atunci îi pui Ricky e un nume accesat in populațiile oamenilor. Sper că te-am ajutat cu mult. Fundă numai dacă consideri că e frumos numele!

| AndreeaIonela29 a răspuns (pentru ℓσνє):

Sau Rex.:X:X:X

| AndreeaIonela29 a răspuns (pentru ℓσνє):

Păi pune-i și tu Rex!

| roxana131 a răspuns:

Riki(eu una ador numele asta)Chip, Felix. Fatty, Joy, Kid ..numele astea sunt preferatele mele:X