| Florina_5380 a întrebat:

http://www.TPU.ro/utilizator/acdsr/raspunsuri/ dar uitati ce proasta e pe TPU. numai intrebari si raspunsuri penibile posteaza pe acest site X_x dc nu ii raporteaza candva intrebariele ( sau cum se numeste ) eu is noua aici. dar deja m-am saturat de intrebarile si raspunsurile acestei utilizatoare.chiar nu are ce face?

4 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

@Atotstiutorul: mie chiar imi place cum le zice calupaianjen. Dincolo de faptul ca e cam "porcos", stie ce spune si spune bine. JustLoOkingArOund si mariaioana si care mai sunt... cred ca se plictisesc pe acasa si se bucura ca lumea crede ce zic ele in intrebarile lor. happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Asa e
lasale in pace
alea au numai sex in cap sadsadsad
nu fii ca ele si incearca sa dai niste raspunsuri bune si folositoare si o sa te aprecieze lumea
succes

| Miauti a răspuns:

Sti care e diferenta intre tine si userul ala. Nu ne intereseaza.

Daca erai noua atunci cum de ai putut scrie asa ceva ca puteai sa o spui la administrator.

| Atotstiutorul a răspuns:

E cel mai tare user de pe site el/ea si mai sunt si altii calupaianjen si JustLoOkingArOund.