| deutzasiandre a întrebat:

Scuzati categoria... mi s-a spart ecranul la corby si m-ar interesa pretul... funda si voturi la toti

Răspuns Câştigător
| ivancunemo a răspuns:

Daca-ti pui ecran nou original 300de ron atat ma costat si pe mine

3 răspunsuri:
| deutzasiandre explică:

Am uitat sa mentionez ca e spart si dispyul si ma intereseaza numai acesta

| username0 a răspuns:

Pai nu stiu... vezi si tu pe net trebuie sa gasesti vreun site ceva.

| AndreAndrei a răspuns:

Pai nu o sa coste mai mult de 100 eurohee hee in locul tau as cumpara alt telefon. 50 euro cred eu... maxim