| leydiiix a întrebat:

Scuzati categoria!(sunt fata ).happyCand iubitul prietenei mele vine cu un prieten de-al lui ma indragostesc? Asa se intampla intotdeauna! M-am invatat eu asa? Adica nu este niciun sentiment doar un fel de deja vu?thinking Aa. si ei ma considerau draguta dar poate doar pentru ca eu eram singura fara prieten.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Nu, nu te indragostesti de ei ci pur si simplu este atractie fizica. Daca ar fi dragoste te-ai fi gandit la un singur baiat iar si iar in fiecare zi, in fiecare ora. Ai fi stiut daca este dragoste. Pur si simplu sunt niste baieti pe care tu ii consideri draguti.

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate ca nu te indragostesti, doar te simti atrasa de el. Daca baiatul e dragut, nu mi se pare nimic in neregula. happy

| Sturlubel a răspuns:

Nu-ti fa probleme. Poate esti doar "usoara". Traieste asta, bucurate de faptul ca poti sa traiesti cu repeziciune o gamada de sentimente. Important e sa nu suferi cand se termina.