| Pyskiss a întrebat:

Scuzati cateogoria! Tatal meu a castigat un telefon pe vodafone de la ambient fiindca a comandat foarte multe materiale. Am sunat la *123# si miau trimis 7 mesaje.Asa trimite de fiecare data.Primele 5 mesaje nu-s importante. Mesajul 6 si 7 imi scrie ca am 30.000 minute pe luna si costu si cate am consumat.Am vorbit 620 min si costu 0. A mers azi tata la ambient si face femeia de acolo ca numai 180 min pe luna am.Si ca, costu vine la sfarsitul lunii.De ce nu imi arata costul din timp sa stiu? 180 min cu 5 eurostraight face pe an acum cat cost oare am facut cat iti ia pe minut? sa stiu aproximativ! dau fundawinking

1 răspuns:
| prrocuror a răspuns:

Pentru ca nu incepuse luna de facturarte a fost pana in data scadenta.