| GabrinHO a întrebat:

Scuzati e cateogrie,
Va rog sa imi spuneti si mie cum pun pzoe de pe telefon pe calcualtor, ca sa le pot pune pe FAcebook?

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Prin cablu USB de la telefonul respectiv sau Bluetooth pentru PC.happy

3 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Prin cablu USB. Daca nu ai cablu, poti in cerca prin bluetooth, daca ai bluetooth la PC. Dar in general prin USB.

| AnnaMaria a răspuns:

Cablu usb, sau bluetooth, cum vrei sa le scoti altfel? cu puterea mintii? care iti lipseste din moment ce ai pus asemenea intrebare

| Deniisze a răspuns:

Foloseste cablul de date al telefonului...