| MKP a întrebat:

Scuzati "prostia" intrebarii acesteia... dar cam care este cea mai mica marime la un prezervativ (cm)? Va rog nu radeti puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| balls a răspuns:

Prezervativul il rulezi cat doresti daca o ai de 10 rulezi prezervativul mai putin daca de 20 rulezi prezervativul mai mult.

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Uită-te poate scrie pe pachet laughing şi ce om normal nu ar râde la o asemenea întrebare?

| Stefan_Radu_1996 a răspuns:

De pinde laughing prezervative sunt si pentru furnicii si pentru negrii deci sti in ce categorie te bagilaughing