| iuliana40 a întrebat:

Scuzatima da cin stie ce cuvant iese daca scrii live pe invers?big grin eu stiu...
dar va pun mintea la incercare. scuze de categorie dar e cea mai vizionata

Răspuns Câştigător
| Deeiutss a răspuns:

Evil

9 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Evil mai! evil, j inseamna rau, acum depinde de contextwinking

j uh stii ham? laughing) nu te cred laughing :p

| vlaaddd a răspuns:

Cand vad la cat de proasta esti imi vine sa ma pis. (de fiecare data, fara nici macar o exceptie ).

| Gabitza a răspuns:

Evil

| thevampirediariesfever a răspuns:

Ce intrebare! Mai fetita, tu chiar nu ai cu ce sa iti ocupi timpul? Serios acum, te sfatuiesc sa nu mai intri pe site-ul acesta inainte sa inveti sa scrii si sa te gandesti de trei sute de ori inainte de a pune o intrebare.Scuza-ma,dar tpu.ro este o comunitate te oameni intelectuali, se presupune!

| Babbe a răspuns:

; o iti dai seama! :s

| iuliana40 explică:

Nuam nume fi atent nu te da tu mare inteligent ca poate tu ca, caractrer esti bleg pentru ca ai fi putut sa gasesti pe nnet ca sa nu-ti zabati creierasul sau neuronul

| Tinkerbell_3393 a răspuns:

Evil = rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iese cuvantul ''Evil''. Funda? Am nevoieepuppy dog eyes