| MaiaI a întrebat:

Scuze. As dori si eu sa stiu cum procedez cand prietenul meu isi da drumul? Nu am mai facut pana acum aqsa, dar a spus ca data viitoare vom facem... va rog raspunsuri

7 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

De obicei ejacularea este in prezervativthinking Dar la ce te referi prin ce trebuie sa faci? Nu trebuie sa faci nimic thinking doar sa te protejezi sa nu ejaculeze in apropierea vulvei vaginului tau pentru ca risti o sarcina. Cheers.

| MaiaI explică (pentru Ycu):

Pai nu folosim prezervativ big grin, ma refer prin ce trebuie sa fac adica cand drumul pana acum in "afara corpului meu" si dupa am incetat contactu sexual. Dar acum vrea sa isi dea drumu pe corpul meu : gura, pept etc blushing

Răspuns utilizator avertizat
| foreveryou a răspuns:

Uite-te pe youporn laughing

| alkhymeia a răspuns:

A spus ca data viitoare facem laughing))...da esti o taranca proasta...acum sugemi-o si tu da sa traiti, acum intoarcete ca nu vreau sa iti vad si fata si tu da sa traiti, acum aruncate pe geam, aici spun si eu da

| InstinctKDZ a răspuns:

Off Off pai doar nu vrei sa ramai insarcinata asa ca va trebuii sa folositi prezervativ.In caz, ca din greseala isi da drumu pe vaginul tau nu inauntru sa stergi repede! Daca e ceva gen blowjob cum sa reactionezi?! Cat mai sensual dar cel mai bine sa folositi prezervativ in caz ca faceti anal, vaginal. Sper ca te-am ajutat si Bafta!

| iuliapysutz a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu reactionezilaughing, nu acum pe bune, lasa-l sa isi dea drumul pe tine, dar cu responsabilitate, si nicidecum pe gura cum ai dat ex, nu suna prea. senzual?! Incearca sa nu procedezi nicicum pana nu termina tot pentru ca daca nu, nu o sa ii pice prea bine, lasa dupa el si intre timp tu saruta-l.