| LobyCreW a întrebat:

Scuze ca deschid acest post... dar m-am saturat in fiecare zi pe strada niste fete fufe. punkere, emo, cocalare nu vad carei sensul. dragostea adevarata s-a dus acum totul sex sex sex eu stiam ca sexul se face din dragoste pe persoana pe care o iubesti si te iubeste dar acum sesul se face cu orcine peste tot scari de bloc etc ghene etc Rar mai gasesti pe o fata cum se cade si care stie sa vorbeasca sa nu fumeze sa nu bea si alea fetele astea sau dus acum e nowa generatie de "EmoKizi" sau"Manelare' Fufe... se mai spune care sta cu altu si cu ala si cu mine si cu tine fetele astea(unele fete) nu stiu ce ie dragostea adevarata daca vine un fraier cu nikeuri in picioare si cu ochelarii pe nas se dau peste cap si uita de iubiti lor si de sentimente se pisa pe sentimentele noastre asa sunt fetele sta cu tine 2 3 luni si femeia pleaca cu altu nu stiu ce sa zic credeti-ma ca m-am saturat sa vad aceste fete care vorbesc vulgar cu aia mea sa ma lingi in mda ce generatie macar pe timpul lu ceausesc Dz sal ierte nu eram asa dar lumea s-a schimbat si trebuie sa mergem inainte Eu spun Stop Sexului cu persoana pe care nu o iubesti sau sati bata joc de tine prietena. fetele astea scuze ca dau post aici dar is cam suparat si nah

13 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

1.Si eu m-am saturat sa ma dau cu capul de pereti ca sa inteleg ce scrieti voi acolo, fara semne de punctuatie, fara logica, fara nimic.
2.Nu stiu in ce cercuri de oameni te invarti, dar eu cunosc suficienti oameni cu capul pe umeri, cu care vorbesc despre stiinte, filosofie, politica si nu numai, deci cam totul se raporteaza la locul unde-ti cauti prietenii/amicii/etc.
3.Referitor la relatii, se aplica acelasi principiu ca si la prietenii/amici/etc.In plus, daca nu stii in ce te bagi, nu e vina nimanui.Trebuie sa te convingi de omul respectiv, nu sa investesti sentimente in relatii cu oameni care nu ti le impartasesc.
4.Nu mai fa categorisiri in functie de genul muzical pe care il asculta anumiti oameni.Eu ascult foarte mult metal si e chiar aiurea sa ma judece un om in functie de ceea ce ascult sau dupa cum ma imbrac, etc, in loc sa ma aprecieze[sau nu] in functie de ceea ce am in cap.
5. Uite ca eu sunt fumatoare si sunt pe departe de a fi o fiinta distrusa de soarta.Acum ca sunt pustani care fac asta ca sa fie 'cool' e alta treaba.Totul sta in procesul de maturizare.
6.Sexul nu e ceva rau, facut la varsta la care nu prezinta un risc de ordin medical si facut pentru ca vrei, protejat si cu analizele facute. Faptul ca tu nu esti de acord cu asa zisul sex sportiv, nu inseamna ca e ceva rau.Sexul e nevoie fizologica si fiecare il face cand considera de cuviinta.Banuiesc ca inca nu tropaie hormonii in tine.laughing
7.Nu ma vorbi nimic de comunism, nu ai trait in perioada respectiva, iar de citit sau cercetat prea mult pe tema asta... da-mi voie sa ma indoiesc.
Bafta in continuare.happy

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Sunt de acord cu tine în tot ceea ce spui/Însă nu generaliza/Dacă o floare se ofileşte, nu se stinge primăvara/Aşadar, ceea ce doresc să spun este că nu toate fetele permit a fi tratate precum simple obiecte de unică folosinţă/Cu tot respectul cuvenit.../Dar nici băieţii nu se abat de la ceea ce descrii tu/Însă eu consider că mai există şi băieţi ce deţin adevărate principii morale/Şi sunt demni de admirat/Există băieţi care ştiu cum să se comporte în faţa unei domnişoare/Şi simplii ''mari cuceritori''/Cu ghilimelele de rigoare/Căci atunci când adaugi în lista ta cât mai multe fete/Nu mai deţii nici o mulţumire sufletească/Şi astfel vei scade treptat în privirile celor mai decente fete/Să recunoaştem/Care fată ar dori să rămână lângă un băiat/După ce au trecut mii de fete prin patul lui?/Eu sunt doar o persoană cu principii complexe/Am cunoscut toate genurile de oameni/Dar pot spune fără lipsă de modestie că nu am încredere în nimeni/Decât în propria mea persoană/Şi în capacităţile ce le deţin/Aspectul reprezintă o pură aparenţă, ce se va devaloriza în timp/Dar sufletul va rămâne pretutindeni singurul semn de nobleţe sufletească/Şi sper să nu aibe efect vorbele ce le rostec/Deoarece eu scriu beletristică.../Aşadar, să nu fii uimit de vorbele ce le scriu/Eu doar spun ce gândesc.

| simiiii a răspuns:

Heii! Te inteleg perfect am astfel de " cunostinte " care isi inseala iubiti cu tot felul de tipi/baieti/barbatsi oh go on vai de mama lor. deh aia au bani prietenii lor n-au bani lor st demodati ca stiu sa puna suflet intr-o relatzie.eu nu suport astfel de "fete" straight face. Oricum te sfatuiesc sa te feresti de ele oh go on stiu ce spunbatting eyelashes asculta-ma.kiss. buah cam ai dreptate cu Ceausescu, pe timpu' lui nu era asa.se bucurau astea ca au scapat de el si uite peste ce au dat. unu ca Basescustraight face care permite orice si prostitutie si tot. Din punctul meu de vedere ar trebui si Basescu impuscat.;|.kiss Hai ca ne mai auzim mai stam de vorbabatting eyelashes puup. ai grija de tine!

Răspuns utilizator avertizat
| melyyy a răspuns:

PS: nu ne pune pe toate in aceiasi oala!
daca vrei fete calumea nu le cauta prin baruri, stradute sau scari de bloc!
Baftawinking

| LobyCreW explică:

SexyAnonimGirl nu-i vorba si barbati au vina... si ei. Ca si ei mai inseala. dar in fiecare zi vad: emo, drogati, betivi asta-i mediul romaniei cand o sa ajungem si noi sa fim o tara normala cum ar fi : germania, Franta

| LobyCreW explică:

Am Deschis Acest Topic Si incodata Va Spun Nui Vorba De mine e vorba de tara in care traim. eu m-am saturat de tot ce influenteaza in jur cum ar fi : drogati, cocalari, rapperi falsi, manelari etcwinking nu m-am certat cu prietenawinking dar o sa fac cat de curand;-

| LobyCreW explică:

Nam Venit Aici sa-mi plang d milawinking nu ma intelege gresitwinkingam dat dar un mesaj dar noobi buti si prosti se baga cu *** in gura

| MinnieHaha a răspuns:

Mda... Ce gandire ai... Tipik barbatilor!
Eo stiu ce este dragostea!
Iti spun cu mana pe suflet ca nu am inselat si nu imi voi insela iubitul!

Si cat despre sex, sunt unele fete(intr-adevar) curve! Care fac sex de la varste fragede!
Exemplu: Acel copil de 8 ani!
Pt Dz...La ce a ajuns tara asta...Si da intr-adevar! Ar trebuie spus Stop Sexuluiwinking

| Sevenup a răspuns:

Hi!
Mda, intr'adevar. Ai dreptate!
Ideea de emo a ajuns la noi ca la telefonul fara fir...adica total altceva.Ca sa fii un emo trebuie sa te simti cumva nu sa te numesti asa pentru. ca asa e la moda. Emo de astia obositi vezi peste tot oh go on pana si fetitele de 10 ani (viata e asa de greaaasad)cum pana mea sa zici asta cand tu nici n'ai inceput'o? Ok, are probleme in familie da' oh go on.
Pitipoance? Logic.Care baiat se mai uita la fetele care nu au decolteu cat Londra? si care n'au forme ca Bianca Dragusanu?
Cocalarii?oh go on sunt niste fraieri carora le place salamul si isi fac poze de alea 'smechere' si cu scris gen 'shuk@r@ p0z@'.
Pai suntem r0m@ni@ sau Romania?
Se mai intreaba astia de ce am ajuns un popor de fraieri? Din cauza speciilor care apar.
Se mira cand o fetita de 11 ani e insarcinata da' au acces minorii la site'uri porno 'fara numar'.
Se mira cand vad fetite tot de 11 ani care frecventeaza centura oh go on
Ce'am fost si ce'am ajuns.

| didee a răspuns:

. da stiu si e oribil, adica fetele decente si dragute de altadata s-au dus... nu sunt baiat, dar stiu cum functioneazawinking laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bati campii.nu stiu vreo fata care sa faca sex la ghena, si daca o fac prin scari de bloc sunt 1 -2 curve, dar in rest daca fetei ii place si tu esti barbat ce dracu dc nu? daca cealalta nu stielaughingtu cred ca nai avut parte. de asta esti suparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loby, au ajuns banale si ieftine prin materialism, si afisari ale goliciunii lor fizice, care e frumoasa nimic de zis dar si prin goliciunea lor mintala, care uite unde le-a adus. unde te uiti numai femei goale.am mai spus, cand se vedea doar varful codurului de sub rochie se luptau cavalerii in turniruri, pentru ele cu batista in varful lancii.altele isi dadeau virhinitatea pe o mosie a unui babalac bogat.altele care erau sarace dar destepte stiau cum sa reuseasca prin cinste si moralitate.astea de acum habar nu au. uitate si tu la dragoste si sex. sau adolescenti si o sa te crucesti,