| Mihaa12 a întrebat:

[ Scuze categoria :* dar e urgent :-s ]. Stiti voi >:" facebook! Am vrut sa sterg comentarul unei prietene foarte bune de la altcineva. Nu stiu ce am dat dar acum nu o mai am la prieteni, mi s-a sters tot ce am avut cu ea. Funda si vot pentru cine stie ce sa fac crying crying crying!

Răspuns Câştigător
| b3bitsa a răspuns:

Buna. pai cred ca te pot ajuta. cred ca i-ai dta spam. te duci la setari de confidentialitate si jos scris block user dai acolo si iti apare. te descurci uh de acolo sau daca nu dai pur si simplu pe pagina ei si ii dai add ink odat. succes funda?