| Loyd06 a întrebat:

Scuze categoria! Vreau raspunsuri urgent! Imi vine rau sa vars dar nu pot! Si vreau sa scap mai repede de senzatia asta. Mi-am bagat degetele poe gat dar tot nu frunctioneaza.
Alte modalitati stiti? Ms anticipat! Doresc seriozitate!

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Incearca sa mananci niste lamaie.

| Lex_8398 a răspuns:

Avem acelasi Id... ciudat big grin

| Lime a răspuns:

Incearca o lamaie, bomboana mentolata, grapefruit, portocala, miere, ceai cu lamaie pentru greata...Ca sa vomiti incearca apa cu sare sau cola/suc cu sare worried (nu sunt sigura, doar am auzit ca merge)

| llylaav a răspuns:

Ce mancare nu iti place? ~ Te-ai prins?hee hee

| maradi3 a răspuns:

Gandeste-te la guvern... functioneaza!laughingimagineaza-ti un armani de-al vreunui parlamentar,plin cu voma ta! Adevarul e ca aia, chiar si fara voma, tot a porci arata!laughing)))