| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Scuze categoria love struck.
Cum pot sa`mi conving parintii sa ma lase sa`mi cumpar de ziua mea tricou cu Slipknot?!
tata imi spune ca sunt niste satanisti ca sunt oribili. Dar eu sunt aproape cel mai mare fan. Dabea m`a lasat sa`mi pun postere cu ei.
crying.
Crede`ti ca de ziua mea o sa ma lase sa`mi cumpar? Ziua mea e pe 27.
Avand in vedere ca vreau a`mi iau vreo 5-6 tricouri laughing.
Multumesc!
1.Cum ii pot conving sa ma lase sa`mi iau!?

2 răspunsuri:
| Vasi_2046 a răspuns:

Conditioneaza! de genul " daca imi luati tricou din ala, promit ca fac curat in camera/fac temele/spal farfuriile." depinde ce ii sensibilizeaza, tu stii!

| NinelGuevara a răspuns:

Hmm stiu cum e;]]. spune-le ca totusi ai o varsta si ca ai dreptul sa ti alegi optiunile la categoria ''muzica''.si cum lor le place artistul x asa tie iti place slipknot.si pentru ca ti place vrei tricou cu ei =D.si promite-le ca si tu vei fi mai responsabila xD.multa bafta ^^