| CokoStar a întrebat:

Scuze de categorie, ce pot sa fac impotriva punctelor negre, am incercat creme anti cosuri, sapun cu sulf si nimic, spuneti-mi altceva in afara de creme

Răspuns Câştigător
| regina a răspuns:

Pentru puncte negre este bine sa stai in aburi de ceai de musetel. iar dupa ce ai stat cateva minute 5, 10 freci cu un servetel toate locurile pe unde ai punctele.
Ai grija sa nu stai foarte aproape de aburi sa nu te oparestilaughing

4 răspunsuri:
| rebeca a răspuns:

Masca din malai si miere, iti cureti tenul, aplici acest amestec si freci usor, apoi clatesti cu apa calduta.
Acesta este un bun exfoliant pentru corp, incearca si o sa vezi ca ramai cu o piele foarte catifelata.
Baftawinking

| cosmina05 a răspuns:

Fa-ti o masca din albus de ou si malai. e foarte buna.

| regina a răspuns:

Multumesc pentru funditabig grin:X

Sper ca ti-am fost de ajutorhappyte pupic:*

| Revenge a răspuns:

Pe mine m-a ajutat mult pudra de argila. O pui ca o masca, si o lasi cam 1 ora, 1 ora jumate, pana ce se usuca, iar dupa aia o iei jos. O gasesti in magazine naturiste, sau farmacie, si nici nu e scump. Iti curata 80% dintre punctele negre