| skiTeL a întrebat:

Scuze de categorie, dar e cea mai populata.Va rog sa imi raspundeti la intrebare.De ce nu imi merge sa tin server de minecraft sau de alt joc?
E din cauza netului (am de la romtelecom) sau din cauza ca nu e bun PC
Dau funda la cel mai bun rasp!

8 răspunsuri:
| gaby37 a răspuns:

Poate fii din cauza netului sau si a pc-ului un server se tine pe multi gb rami

| gaby37 a răspuns:

Daca vrei da-mi un mesaj si vb mai multetongue

| MajorAsshole a răspuns:

TPU! Sa va ia gaia cu site-ul asta! NU FUNCTIONEAZA BUTONUL DE "RAPORTEAZA" M-am saturat de voi, astia care postati intrebari aiurea - prietene, du-te in padure noaptea si spanzura-te - omenirea nu mai are nevoie de serviciile tale - iti multumim pentru intelegere!

| Coporan123 a răspuns:

Server de Minecraft Mc.mGaming.Ro
Connect! happy

| Bogdy_Smecheru_1976 a răspuns:

Ba ca sa tii un sv de minecraf sau de cs etc. trebuie sa ai:net bun cand faci sv sa folosesti minim 1g iti mai trei o minte foarte desteapta admin seriosi si reguli adegvate

| robertcristian10 a răspuns:

Asa e si la mine.

| Xpeedo a răspuns:

Routerul de la Romtelecom nu contine toate porturile daca erai pe fibra optica sau aveai modem sau un router pentru hosting. Eu sunt pe fibra optica.

| Denisa_Deny_1986 a răspuns:

Pai...eu joc minecraft si niciodata nu mi s-a intamplat asta. Cred ca e din cauza netului tau...Nush! Poti incerca si sa restartezi windows-ul.