| MeGustaaaaa a întrebat:

Scuze de categorie dar vreau raspunsuri urgente!
Cum invat singura sa ma dau cu rolele?

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Exersand si exersand...ca si cum ai invata sa mergi pe bicicleta. ideea-i ca nu o sa inveti niciodata daca sta cineva langa tine si te tot tine sa nu cazi. o cazatura-un pas inainte laughing si crede-ma o sa cazi fffffffff mult, sa fii echipata si sa ai grija pe unde inveti sa mergi, sa nu dai in strada sau locuri dintr-astea unde sa te lovesti de lucruri. nu stiu daca iti poate explica cineva cum sa inveti.
bafta happy :*

2 răspunsuri:
| DrugsAndDubstep a răspuns:

La inceput te mai tine cineva de mana, iar dupa aceea ai sa vezi ca o sa iti dai drumul si o sa mergi singura.

| Nyghtshadow a răspuns:

1) iei role
2) te duci intr-un parc si incerci pana iti iese. O sa pici de multe ori la inceput dar daca esti perseverenta o sa inveti elementele de baza