| andreiutza_6212 a întrebat:

[Scuze de categorie. E cea mai vizionata.] Buna TPU am si eu o intrebare: De ce nu mai vad ce scriu si ce primesc pe messenger? [Am mess 11]

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu e cea mai vizionată.Ai văzut ce de lume e la Adolescenți?!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Reinstalează messengerul sau nu mai intra

| TotEu1993 a răspuns:

Ai luat un virus puternic.mi s-a intamplat si mei pe messenger 10 si 9.singura solutie este sa schimbi windows-ul.eu asa am facut pana atunci nu a mers.Bafta

| Mihai5656 a răspuns:

Scrie pe goolge: "Nu vad ce scriu pe mess" si gasesti acolo solutii

| adDe_9101 a răspuns:

BUna andreiutza asa am patit si eu.iti zi ceo mi-am reinstalat windowsu si l'am sters pe celalat pentru ca e prea plina memoria si nu mia are unde memora---incearca sa instalezi windowsu si sa'l stergi pe acesta sa stergi tot din pc.si ai sa vezi ca va merge apoi...

| deeafanadela a răspuns:

Intra pe acest site http://blog.smartgeneration.ro/? p=306 si eu am avut aceeasi problema dar s-a rezolvat.