| Night a întrebat:

Scz ca postez unde nu trebuie.Pentru cei ce joaca barn buddy...de ce mi se fura din plante daca, cainele meu are mancare si asta doar de cateva zile ca pana acum nu mi s-a intamplat.Stie cineva vreo smecherie? funda!

Răspuns Câştigător
| hinaty♫ a răspuns:

Sigur! Schimbi ziua de la calculator sipoti fura linisttita.asa va aparea ca cainele are bolul goltongue

2 răspunsuri:
| Night explică:

Waw chiar merge! Mersi mult de raspuns:*:*

| BlackMan a răspuns:

Dai la chestia aia de sus ascunde obiecte. ascunde cainele si dai ok.
dp stai putin si deselecteaza cainele. ori cumparati altu daca nu merge:d
bafta:*