| anamaria_6476 a întrebat:

Scz categorie big grinbig grinbig grin Buna! Cine se uita la serialul turcesc,, Inima nu respecta reguli" (UNUTULMAZ)? Ce parere v-ati facut despre serial? Va place? Ce credeti ca o sa se intample cu eda si melda? Dar cu harun? Vi se pare frumoasa povestea sau dea dreptul stupida? Voi ce ati fi facut daca erati in locul unuia din cele trei pers principale? Si cum o sa procedati sa va uitati dupa inceperea scolii? Primeste funda cine raspunde la toate intrebarile. PS:am nevoie de raspunsuri pentru un sondaj.

Răspuns Câştigător
| danna87 a răspuns:

E chiar interesant filmul...imi place la nebunie! presupun ca eda va ramane cu hakki si melda cred ca va disparea din peisaj! sincer...nu stiu ce as fi facut daca eram in locul vrunuia din cei 3, nici macar nu vreau sa ma gandesc!

2 răspunsuri:
| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Mi-am facut o parere proasta despe acest film.
Si nu imi place.
Pai eda ramane cu harun iar melda cred ca o sa moara thinking
Harun ramane cu eda.
Dea dreptul stupida.
Sincer nu mi-as dori sa fiu in locul la un dintre cele 3 personaje ( nu cred ca ii place nimanui ca sora/frtele sa iti "fure" viitorul/viitoarea sot/sotie.
PS. E doar parerea mea... gusturile nu se discuta... mie nu imi place pentru simplul fapt ca nu sunt de acord ca eda sa ii fure sotul surorii sale melda (chiar si fara sa vrea a gresit).

| mada00madalyna a răspuns:

Buna! Este un serial foarte bun, interesant, captivant si cu o poveste dramatica.Eu cred ca eda o sa ramana cu harun...pe viitorul episoadelor o sa se nasca copilul pe care eda a mintit ca la avortat si pe care o sa il ascunda mult timp de harun, melda o sa plece departe de sora ei eda si o sa isi refaca o noua viata. Daca eram in locul edei probabil ca dupa ce aflam adevarul dispaream din peisaj.Cand o sa inceapa scoala o sa ma uit pe parti.Pa-pa