| BulanShow a întrebat:

Scz de categorie dar trebuie sa-mi raspunda cineva cat mai repede si bine.
Intrebarea:
Am vb aseara cu prrietena mea de pe digiul meu pe orange-ul ei. Am vb cam 30 minute adunate toate si nu stiu cat o sa-mi vina in plus ca stiti ca normal ar trebui sa vina vreo 60 lei si ceva, si nu stiu cat vine in plus ca am sunat de pe reteaua digi sau cred ca reteaua aia este ca telefonul ala l-am primit de la cei de la RDS si am sunat de pe el pe orange, si nu stiu cat ma costa daca am vb 30 minute adunate.
Dau Funda pentru cel mai rapid raspuns + vot + o dorinta de indeplinit

Răspuns Câştigător
| UnkownMe a răspuns:

O sa ai de platit vreo 30 lei, si eu am facut chestia asta x_X