| Uniquegirl a întrebat:

Scz pentru categorie. Am si eu o problema. ieri mi. a intrat cineva pe chat la facebook si am vorbit cu el in engleza. mi. a dat un videoclip in care cica eram eu pe youtube, dar videoclipul nu mergea daca nu downloadai ceva. si eu proasta l-am downloadat. si mi. a sters antivirusul si mi. a intrat un virus in pc. ma rog. pana la urma am scapat de el. dar acum am alta problema. nici pe opera nici pe safari nici pe google chrome nu mai merge sa intru pe facebook. zice safari can't open this page. si tot asa. Stie cineva ce se poate face?batting eyelashes va rog. sunt disperata. sunt cam obsedata de facebook laughing Dau funda :* si voturi :* Multumesc anticipat >big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin< si daca se poate repede ar fi super >big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin< pupis :*

Răspuns Câştigător
| CandyES a răspuns:

Cel car tia scris ia furat contul unuia, si eu am primit in ultimele zile stau sa ffure conturiile tuturor si sa le blocheze pc'urile, cand iti mai trimit din alea fa orice numai sa nu dai clik pe videoclip pentru ca asa iti afla parola si poti sa tio schibi de cate ori vrei nu vei mai scapa de ei...no sa te lase prea curand sa intri pentru ca deja tia pus stapanire pe cont si va trimite tuturor mesaje din alea la fel cu tia trimis si tie. trebuie sa fii atenta c chetii din atea, insa te inteleg si eu era sa pic in plasastraight face!

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Da-i format la pc. pentru ca virusul incepe sa iti infecteze pcul

| FCDinADN a răspuns:

Formateaza PC sau schimba Windows...winking

| Uniquegirl explică:

Nu intelegeti ca am scapat de tot ce era virusat in pc? happy pcu merge super ok. nu merge facebookul happy