| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua mea de nastere, mama mea este in strainatate si are de gand sa vina acasa de ziua mea, ma intreaba ce cadou sa-mi aduca, eu nu stiu ce sa-i raspund, mentionez ca laptop am, lantisor am, ceas si bratari am, cercei am, parfumuri am, telefon am, ce as putea sa-i cer? (raspunsuri urgenteee) dau funda si vot pentru cadoul care este pe masura mea si care imi place (am 14 ani)kisskisskiss(scuzati categoriasadsadsad)

5 răspunsuri:
| eluboy13 a răspuns:

Sa iti aduca o dulceata de baiat, cam ca mine, asa!

| Lalalalalala19 a răspuns:

Eu zic ca e de ajuns daca se intoarce mama ta din strainatate pentru tine, pentru ca o mama alaturi de tine e tot ce ti-ai putea dori. spune-i asta in prima faza.iar daca chiar insisti, spune-i ca ti-ai dori ceva fardurithinking

| Allie22 a răspuns:

Cred ca un cadou mai presus decat venirea mamei tale nu prea exista dar in locul tau as cere o excursie intr-un loc pe care nu l-ai mai vazut, o petrecere cu toti prietenii tai s.a.m.d Sper ca te-am ajutat si la multi ani:X

| Allie22 a răspuns:

Cred ca un cadou mai presus decat venirea mamei tale nu prea exista dar in locul tau as cere o excursie intr-un loc pe care nu l-ai mai vazut, o petrecere cu toti prietenii tai s.a.m.d Sper ca te-am ajutat si la multi ani:X Funda?

| Son_RoByn_1997 a răspuns:

Ipod 4g superr tareeee!