| alexander_2811 a întrebat:

Se aproprie Sfantul Nicolae si fac si o perioada de cand sunt impreuna cu prietena mea. Ce as putea sa. i daruiesc. ceva care sa o impresionezebig grin? Multumesc

6 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ai putea sa o inviti la un suc, vin ce ii place intr-un loc romantic unde sa ii spui vorbe frumoase, saruturi, imbratisari.
Sau daca vrei neaparat sa ii daruiesti ceva ia-i un ursulet pe care scrie i love you, o bratara, un ceasthinking

| protos87 a răspuns:

Multa dragoste si atentie!

| CrucifiedCountess a răspuns:

O invitatie la patinoar, de exemplu. happy

| fLutu17 a răspuns:

Iara,, alta sugestie pentru un cadou mai special, o poza cu voi doi intr'o rama dragutza.si cu un mesaj de dragoste pe ea, si daca nu iti vin idee pentru mesaj. cel mai simplu, data in care v-ati cuplat spre ex. 10. 05. 2010 - Te Iubesc!

| A_7901 a răspuns:

O bijuterie.