| costin95 a întrebat:

Se aproprie ziua mea si vreau sa o invit pe fata de care m-am despartit...
M-am certat foarte tare cu ea, adica ea crede ca am inselat-o dar eu mersem cu varamea la magazin... si gurile rele... ce credeti ar trebui sa o invit, m-as putea impaca cu ea? nu vrea sa inteleaga ca aia era verisoara mea sad, cine stie ce ia bagat cineva in cap, am fost cu ea 5 luni si dintr-o intamplare de asta ne-am despartitsad m-as putea impaca cu ea la ziua mea? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| dianaaa3 a răspuns:

Daca o vei invita s-ar putea sa vina la ziua ta si incearca sa-i explici dar daca nu va veni incearca sa o cauti la scoala si explica-i situatia daca e nevoie adu`o si pe vara ta sa-i explice si ea si daca te iubeste o sa inteleaga.
Prietenul meu a facut multe altele mai grave si l`am iertat de fiecare data si l`am si inteles. si avem 7 luni.Si ea nu o sa poata sa te ierte dintr`o prostie si minciunele altora care vor sa va desparta?

4 răspunsuri:
| georgicutz1 a răspuns:

Paaai impacate cu ea. Oferindui o floare ceva.si spune-i ca nu aveai cum so inseli fiind ca esti cu ea de 5 luni.Si nu ai da o relatie de 5 luni pe fata de la magazinlaughingfunda?

| Dizzydizz a răspuns:

Uite o poti lua pe verisoara ta si ii poti da intalnire, clarifikti lucrurile, verisoara ta pleak si ramaneti aman2.
trebuie sa rezulte ceva bun,nu crezi?happy
eventual, daca crezi ca nu vr sa va intalniti, ajutate de prietena ei cea mai buna.
pup
bft

| marthaa a răspuns:

Ai putea incerca. Daca nu incerci nu o sa aflii raspunsul care poate fi da sau nu.Dar avand in vedere ca vine ziua ta, ai putea sa-i spui ca de ziua ta iti doresti sa fie langa tine.Doar de ziua ta.Si daca vine vei avea sansa sa-i explici din nou cine era fata respectiva. Daca nu va veni dupa parerea mea inseamna ca altul a fost motiviul pentru care s-a despartit.Deobicei cand cineva se desparte de altcineva prefera sa dea vina pe partener pentru ca asa e mai usor.Dar eu sper ca -ti va accepta invitatia si ca totul va fi bine.Si la multi ani pentru ziua tahappy

| Any a răspuns:

Eu cred ca da. Daca o sa-i explici ce s-a intamplat si daca te iubeste cu adevarat crede-ma ca o sa te inteleaga si o sa-ti mai acorde o sansa fiindca merti.