| girl001 a întrebat:

Se combina Varsator cu Fecioara?))Cine a avut asa coincidente de zodii si compatibilitati sa-mi scrieti va rog!

Răspuns Câştigător
| teiubesc_5807 a răspuns:

Buna:*.uite eu am fost cu 2 varsatori(sunt fecioara).cu unul a mers relatia foarte bine, ne mai certam dar in gluma si ne intelegeam, iar cu celalalt nu m-am inteles mai deloc.Inainte si eu credeam in asa ceva, acum merg dupa ce imi spune inima.Eu zic sa ai incredere in ce iti dicteaza inima, nu intr-un zodiac.Te pup:*

5 răspunsuri:

Tu chiar te iei dupa tampenia aia de zodiac. Mai bine iti urezi inima.

| ioana_8925 a răspuns:

sunt casatorita cu un varsator - eu sunt fecioara deci nu prea cred in compatibilitate din punct de vedere zodiacal - zice ca nu merge o relatie intre cele 2 zodii iar noi ne completam de minune -

| LuckForMeAgain a răspuns:

La incearca capricorn cu berbec ca toata ziua ne impungem cu coarnele rolling on the floor suntem un cuplu foarte capos pacat ca castiga berbecul laughing adica ea nu eu rolling on the floor

| anaaa13 a răspuns:

Baai nu te mai lua dupa zodiac. daca e sa fiti facuti unul pentru celalalt sunteti si cu asta basta.happy eu zic ca orice relatie poate merge indiferent de zodii. vointa sa fie big grin