| anonim_4396 a întrebat:

Se consuma sperma vreo data adica ti se termina?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se termina, da te duci la un Petrom sau Omv si iti baga la loc.

| Hevnoraak a răspuns:

Nu se termină aceasta se reface în testicule.

| JackWolfskin a răspuns:

Stai calm, insa nu ti forta prea mult aparatu, FUNDA VA ROG!

| foxi a răspuns:

Nu se termina..se reface!

Răspuns utilizator avertizat
| AtateaConditii a răspuns:

Daca te masturbezi zilnic, da.

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Se reface happy Stai chill si distreazate, seXperimenteaza!

| BonneLess a răspuns:

Cand se termina bei niste apa minerala cu zahar.

| Oana92 a răspuns:

Nu se termina, in testicole se formeaza o noua ``colonie`` de spermatozoizi o data la aproximativ 60 de zile, deci stai linistit ca nu ramai fara!laughing

| AlbertSeby a răspuns:

Se termina dar se reface cam in cateva ore in texticule.Si inca ceva 99% din sperma este de fapt cea ce mananci, e bine sa nu faci sex pe stomacul gol de dimineata sa zicem sau daca nu ai mancat deloc in acea zi pentru ca e posibil sa faci cadere de calciu mai ales daca faci pe ascuns...stii de ce nu e bine.Si atunci cand te masturbezi nu prea ai cum sa patesti ceva doar daca faci sex cu o fata atunci e mai epuizant.