| anonim_4396 a întrebat:

Se da o lupta in mine, nu stiu uneori cred ca sunt mult prea pretentioasa in ceea ce priveste baietii.Sunt o fata frumoasa,dar modesta, nu am scos asta niciodata in relief, sunt placuta de multi baieti.Am o relatie de 2 ani cu un baiat, nu stiu nu pare ceva de viitor, el are 26 de ani, mentionez ca eu am 23.Nu munceste, nu vrea sa se angajeze sta pur si simplu pe banii parintilor care sunt plecati afara.Asta e un mare impediment pentru mine, cum sa stau cu un barbat care nu stie sa faca nimic? care nu are ambitie? totusi nu mai are 19 ani.eu vreau ceva de viitor nu vreau sa ma joc.ce ziceti este acesta un impediment? voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cei 26 de ani ai lui daca nu face nimic, inseamna ca nu e nimic de capul lui. Relatia ta de doi ani cred ca ar fi cazul sa se sfarseasca...nu de alta, dar deja si tu iti pui problema si este clar happy. Numai prin faptul ca ai indoieli iti poti da seama daca persoana de langa tine iti ofera satisfactie sufleteasca necesara sau nu.
Pretentioasa in nici un caz nu esti, ca nu ajungeai sa ai o relatie lunga acum, ci erai intr-o continua cautare. Esti tanara, fa alegerile pe care vrei sa le facitongue Ar fi pacat sa irosesti timp cu ceva nefavorabil cand el ar putea fi folosit cu altcineva, in alte circumstante mult mai bune.

8 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Bunaaaahappy
Deciii desparta-te de el nu are rost sa stai cu un tip care e vai de capu lui no talking la varsta lui ar tr sa aiba deja un job stabil no talking nu sa stee asa...
Bafta.

| poesia a răspuns:

Va multumesc, v-as da funda la toti dar nu pot.Cred ca cel mai bine pentru mine e sa imi vad de viata mea si sa caut un baiat ambitios si care stie ce vrea de la viata

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

De gandit, gandesti corect. Lasa-l, pana nu-ti strica viitorul.

Răspuns utilizator avertizat
| nice67 a răspuns:

Nu se gandeste serois la viitor? vorbeste-i nu are intentii serioase... pa broken heart