| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla ceva daca inghiti sperma?

20 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu se întâmplă nimic.

| elasexygagica a răspuns:

Simti gustul raiuluilove struck

| T4ny4 a răspuns:

Nu! Dar nu puteai s-o scuipi dupa?laughing

| WooLove a răspuns:

Ramai Insarcinata =D... doamne ce intrebari aici oO... sunteti de coma unii/ele

| ynna93 a răspuns:

Nu

caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeeeeeeeeee! altfel nu stiti sa satisfaceti un barbat? decat facand sex oral? fetelor nu mai aveti decenta deloc?:o:o:o cel putin taci si faci sa nu te stie nimenistraight facestraight facecum ar primi vestea parintii tai daca ar intra in camera ta fara stii?

| nesuferit a răspuns (pentru caramela):

Da dc esti asa de revoltata?

| caramela a răspuns (pentru nesuferit):

Ptr ca tineretu din ziua de azi practica asa ceva si mai nou vad ca prinde bine la tv, se promoveaza prostitutia, ce asteptari sa mai avem/pretentii la gradul de cultura al elevilor? e in trend...dar fiecare e liber sa faca ce vrea si ce doreste, dar cred ca totusi ar trebui sa pastram un pic de decenta si aparenta...

| caramela a răspuns (pentru nesuferit):

Sunt oripilata ca majoritatea fetelor fac pe placul barbatilor pentru a le intra in gratii, dar o fata/femeie care se respecta, nu practica"prostitutia" asa o consider eu aceasta practica, ca fiind vulgara si de prost gustwinking multumit?:d

| nesuferit a răspuns (pentru caramela):

Caramele, mie personal mi se pare ca femeia ca nu face sex oral e ca berea fara alcool.Cand iubesti eu cred ca ar trebui sa faca si anumite lucruri care poate tie nu-ti fac placere Succes In dragoste

| caramela a răspuns (pentru nesuferit):

Dragule, multumesc pentru urare, succes am in dragoste slava Domnului, de 23 de ani sunt cu acelasi barbat, si crede-ma ca succesul nu consta in "perversiuni", bine asa ganditi voi tineriistraight face am stiut si stim sa pastram dragostea vie, fara sa decurgem la extreme.

| nesuferit a răspuns (pentru caramela):

Nu cred ca ai iesit din categoria "tinerilor" la 23 de ani. Si tot odata iti multumesc pentru punctul tau de vedere Pace

| caramela a răspuns (pentru nesuferit):

Buna seara! am zis ca am 23 de ani de casnicie +2 copiii, am o fata de 21 si un baiat de 23 de ani.love strucklove struck deci...o seara bunahappy

| stefbor a răspuns (pentru nesuferit):

Ea a iesit din categorie man dar fata ei nu...

| Daniella a răspuns:

Nu

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da...este posibil sa morilaughing...Dar dc nu o scuipi straight face?

| anilG90 a răspuns:

Dc ai inghitit sau vrei sa inghiti?big grin

| almo08 a răspuns:

O sa ai o sarcina extrauterina, in stomac!

| George_4355 a răspuns:

Da o sa mori intr-un an... offff da te pot intreba dc nu o scuipi afara?!laughing)

| Shi_Atat_Marian_1997 a răspuns:

Nu se intampla nimic, ca si cum ai bea apa dar nu cred ca are un gust bun.