| corso a întrebat:

Se merita sa iubesti in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Nu lăsa o fată să te controleze happy Dă-i papucii şi nu te mai gândi la consecinţe! Dacă tu îi permiţi să te jignească, sigur îi permiţi să te şi scuipe sau să te şi bată nu? Nu crezi că ar trebui să pui capăt? În ziua de azi există rar persoane care le iubeşti şi te iubesc. Dar trebuie să ai răbdare să le găseşti

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se merita sa iubesti mai bine stai cu una fara sa pui suflet deoarece te poti trezi ca are amant sau merge cu altii pe interes financiar.

| ignore a răspuns:

Nu se merita nici sa ai incredere in nimenihappy o lume prea falsahappycare vrea doar sa profitehappy

| ascovit a răspuns:

DEpinde pe cine;-)

| Neimportant a răspuns:

@corso, normal că nu! laughing Dar ştii dacă tot te porţi aşa cu fata asta, într-o zi o să te ia de prost!

| Ellenna a răspuns:

Da,dar sa stii pe cine happy

| Acadeeeaa a răspuns:

Nu,pentru ca cel iubit isi bate joc.

| consiliera a răspuns:

Nu se merita nimic.Personal nu mai cred in nimic.Doar 0,000000001%.

| euI a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te izbesti din prima sa fii pre visator trebuie sa fii relist/a si sa iei in considerare si faptul ca poate acea persoana nu te iubeste sau nu o va face/vrea ceva de la tine\, sau pur si simplu vrea sa isi bata joc...eu zic ca se merita sa iubesti daca ai pe cine

| Lollipopy a răspuns:

Ce intrebarelaughing

| R3sPeCt a răspuns:

Dap, dar trebuie sa fii atent cui daruiesti iubirea si in ce masura!winking

| R3sPeCt a răspuns:

Dap, dar depinde cui eu daruiesti si in ce masura!

| Andreea_6422 a răspuns:

Depinde de partener/a

| alinutzu_6299 a răspuns:

NUUUU...no sa mai am o iubita pana la 25 de ani ma jur app am 15big grin(am parte numai de fitoase si curve)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne...oameni buni, cine va persecuta, cine isi bate joc de voi, ce naiba?laughing) iubirea.este neschimbata, cum se iubeau oamenii acum 2000 de ani, se iubesc si acum. Si stiti ceva, acum consideram ca cineva isi bate joc e noi, dar cand, barbatul tau, se culca cu 10 femei intr.o seara, in epoca de piatra, cum era?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar cand iubesti foloseste prezervativul.happy

| corso explică:

Multumesc, dar vedeti voi.
Eu sunt foarte atasat de iubita mea, iar atunci cand e nervoasa ma jigneste, si nu prea mi se pare corect. daca ar fi in locul meu si eu as jignio, s'ar supara foarte tare.
Sunt prea atasat de ea.i'as da papucii in urmatoarea clipa, dar o iubesc enorm de multstraight face.pot spune ca sunt disperat dupa eastraight face.
Mi'e frica sa nu ma lase pentru altul. uneori fetele gresesc.
Frica asta e intarita si de comportamentul eu, cateodata e foarte indiferenta, dar cateodata e foarte deschisa, si ma face sa ma simt iubit.
Voi ce credeti?
Ce ar trebui sa fac?

| corso explică:

La ce am zis eu ce sfaturi imi mai dati?

| corso explică:

Nykoleth, eu i'am permis asta pentru ca tin la ea.
Am lasat de la mine, am zis ca totusi sunt baiat si na, accept mai usor, trec peste asta.
Dar ma doare foarte tare cand ma jigneste.
I'am permis ca face asta la nervi, dar totusi, e bine? la nervi fetele sunt ciudate, tu ce crezi?

| corso explică:

Si consecinte, ma cam gandesc la asta.
Tu de exemplu daca ai fi cu un baiat, i'ai permita sa iti puna mana prin unele zone?smug, dar sincer raspunde'mi

| corso explică:

M'am lamurit si eu.
va multumesc mult...
sunteti prietenii meipuppy dog eyes

| Elena3_7266 a răspuns:

De ce si nu, daca gasesti persoana potrivita chiar ar trebui sa o iubesti, daca ai dat de dezamagiri aceasta nu inseamna ca deacum nu se mai merita sa iubesti in ziua de azi, gaseste persoana potrivita care iti va pretui iubirea si o va impartasi cu tine si o sa vezi ca se merita...Mult Succes

| yuppuy a răspuns:

Depinde de cine dai, daca e cineva care iti zice ca te iubeste fara sa iti demonstreze, nu, daca iti demonstreaza si iti zice ca te iubeste, da