| Upz0r3 a întrebat:

Se merita sa o faci cu urate?

21 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Da!
Stangi lumina si iti imaginezi ca o faci cu cine vrei tu!

| Azµre a răspuns:

Iarăși tu? nu te-a suspendat nimeni până acum?
Să-ți răspund la întrebare :
Da merită, dacă iubești urâta!

| Upz0r3 explică (pentru Azµre):

Daca nu-ti plac intrebarile mele..numai raspunde si gata.

| Upz0r3 explică (pentru Azµre):

Nu ma suspendat nimeni...doar miau sters din intrebari tongue

| Azµre a răspuns (pentru Upz0r3):

Te-am confundat cu altcineva. Sry

| Upz0r3 explică (pentru Azµre):

Aa happy scuze si eu

| Azµre a răspuns (pentru Upz0r3):

Vina a mea a fost stai liniștit happy
deci cum spuneam. de ce nu atâta timp cât iubești persoana respectivă acum depinde ce se poate înțelege tongue

| Upz0r3 explică (pentru Azµre):

Faza e...ca am iubita de ceva timp dar nu cred ca este pregatita si nici nu as vrea o pot astepta inca 10 ani pentru ca o iubesc dar, simt oarecum nevoie laughing) si am cateva propuneri doar de la niste fete care nu pot zice ca arata exceptional dar nu pot intra intr-o alta relatie (cu una mai frumoasa) doar pentru asta. Nu stiu daca ai inteles exact ce am vrut sa zic.

| Azµre a răspuns (pentru Upz0r3):

Am înțeles ai vrea să faci sex cu una din ele practic să-ți satisfaci tu plăcerile sexuale.
Dar te-ai gândit dacă ai putea? Adică tu nu te-ai simți punțin aiurea să o înșeli pe prietena ta? Chiar dacă nu ați făcut sex. E ca și cum ai lucra-o pe la spate... Într-un final se poate afla. Câți ani aveți voi doi tu și prietena ta? Cât timp aveți împreună?!

| Upz0r3 explică (pentru Azµre):

18 fac anul acesta eu...16 ea... avem 8 luni

| Azµre a răspuns (pentru Upz0r3):

Păi și nu te-ai șimți vinovat că vrei să faci asta?
De ce nu vrei să o mai aștepți? O iubești? Vrei ceva mai mult de la ea decât o simplă relație bazată pe ieșiri afară pupat și sex?

| Upz0r3 explică (pentru Azµre):

Da...de la ea as vrea dragoste, nu sex big grin

| Azµre a răspuns (pentru Upz0r3):

Am înțels dar de ce să faci așa de ce să te culci cu alta? Nu-mi pot imagina așa ceva. Și eu am avut zeci de relații dar n-am înșelat.

| Raiiiisa a răspuns:

Da se merita.
Dar oare se merita sa mai primesti ceva de la prietena ta dupa ce o sa faci asta, adica sa mergi la o alta doar ca sa fii satisfacut? Si te mai intrebi de ce nu ai parte de la ea ce iti doresti, pentru ca stai cu gandul la alea care au venit cu propuneri si iti ard pantalonii ca nici tu nu stii ce sa faci.Mai mai.

Răspuns utilizator avertizat
| catablondu a răspuns:

Ca s-o faci cu cineva trebuie sa te atraga cat de cat. Daca urata aia are ceva atragator, da, merita. Daca urata aia te sperie, nu cred ca mai poate fi vorba de ceva. Depinde de situatie.

Răspuns utilizator avertizat
| LolitaHaze a răspuns:

Doar dacă ești beat.

| ChelioSsS a răspuns:

Nu merita sa dai bani pe pungiwinking

| noulfischer a răspuns:

Daca iti da bani da laughing

| bia25 a răspuns:

laughing) Decat sa fi nesatisfacut mai bine las-o balta! laughing)