| alexaalexandra a întrebat:

Se poate ca cineva sa-ti afle adresa de mail aici pe TPU? scuze ca am pus intrebarea aicibig grin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daniela, eu mi-am publicat de buna voie adresa de mail in mai multe postari. Pana la urma, adresa de mail este facuta pentru comunicare, daca o tin secreta, o sa primesc doar mesaje de la yahoo.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Alexaalexandra, un user suparat ca fusese suspendat, a gasit un punct slab al variantei pentru telefon mobil a siteului si a introdus intrebari ca si cum ar fi puse de mine.

daniela
| daniela a răspuns:

Tot ce e posibil, s-au intamplat atatea pe TPU, vezi ce a patit Brigaela

| Bii26 a răspuns:

Daa! cum sa nu?

| alexaalexandra explică:

Ce a patit brigaela?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Se poate, atunci cand esti pe mana cu cel care se ocupa de server. Dar asta este valabil oriunde, nu numai aici.