| WeakZ a întrebat:

Se poate ca dupa ce faci sex să nu ti se rupă aţa de la penis? E neaparat să se rupă sau nu?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Frenul asa se numeste acea "ata" la majoritatea barbatilor (peste 80%) nu li se rupe niciodata indiferent de cat de mult sexva face acesta in viata lui si mor cu ea intacta sau doar putin lungita. Existenta frenul nu reprezinta virginitatea unui barbat. Deci frenul se rupe in general accidental sau este indepartat in cazul in care penisul este circumscris.

| Kettolix a răspuns:

Supa ce facu sex, va fi tata in caz ca nu s-a protejat.

| mihai69 a răspuns:

Ce-are SUPA cu... prefectura?!? sau cu „ața de la penis"?!? (care nu se rupe deloc așa ușor!)