| Andreeapop9 a întrebat:

Se poate ca la aproape 2 luni de la contact sa iasă testul negativ si totusi sa fiu însărcinată?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine programeaza te la ginecolog nu astepta diagnostice aici, medicul este cel mai in măsura sa te consulte deci mergi la el.

| Andreeapop9 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost la medic de 3 ori, și mi-a spus ca nu e nimic.dar tot nu ma pot liniștii

| Andreeapop9 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost la medic de 3 ori, dar parca tot nu ma pot liniștii

| RoCkKiD a răspuns:

Ai alte probleme dar o sarcina nu e printre ele.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate doar daca faci teste incorecte sau expirate.

Doar un test de sange, facut la orice cabinet medical, va spune clar daca esti sa nu gravida.

| Andreeapop9 explică (pentru Violleta2022):

Am făcut 4 teste de sange la toate rezultatele fiind 0, 5...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreeapop9):

In cazul asta, problema este doar in capusorul tau!

| blackann a răspuns:

Recomand emisiunea "i didn't know i was pregnant".
Uita-te si o sa vezi ca se poate.