| ILoveWeekends a întrebat:

Se poate ca un baiat de 13 ani sa iubeasca cu adevarat o fata mai mare decat el avand in vedere ca este afemeiat, insa cu toate astea se comporta foarte frumos cu fata in cauza fata de alte fete?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se poate ca fata sa fie intruchiparea vie si completa a tuturor visurilor lui si de aici,comportamentul lui atat de diferit cu ea.
O priveste ca pe o minune si se apropie cat mai delicat si respectuos cu putinta,ca sa nu se risipeasca brusc.
Eram pe munte odata,urcam pe niste stanci necalcate de picior de om si la o cotitura,mi-au aparut brusc in fata doua caprioare si-un cerb...m-am oprit brusc,cu rasuflarea taiata si i-am privit,muta de admiratie,imi traiam minunea mea,daca as fi putut si inima sa bata mi-as fi oprit-o,sa nu-i speriu.happy
Asa si el, poate te iubeste, poate nu, dar esti minunea lui, fiecare privire a lui si fiecare vorba e un omagiu si-o reverenta!happy

| Zenithf a răspuns:

Poate ca pentru el toate fetele sunt niste galite galagioase, dar pe tine te-a vazut pe tine ca facand parte speciei umane. Poate ca da, poate ca nu, timpul o va dovedi.

| Cristiann25 a răspuns:

Dar tu cati ani ai?(daca zici ca esti mai mare decat el)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca diferenta nu este prea mare si sentimentul este reciproc.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat de 13 ani, afemeiat? Inseamna ca toti adolescentii sunt afemeiati, mai putin adolescentii curisti, care sunt doar curisti...

| dorin1990 a răspuns:

La 13 ani afemeiat e putin cam ciudat, dar in fine bineinteles daca se poarta frumos cu iubita se poate axa doar pe relatia lui cu tine.

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Da, normal, numai sa fie sentimentul reciprocwinking si nu mai fii afemeiat, cand o sa prinzi gustul unei fete nu o sa ma fiiwinking

| ILoveWeekends explică (pentru JohnnyHelpsYou):

Nu sunt eu baiatul, eu sunt fata laughing

| JohnnyHelpsYou a răspuns (pentru ILoveWeekends):

A, ups, ei te-ai prins tu cum sta treaba laughing

| ILoveWeekends explică (pentru JohnnyHelpsYou):

Da,mersi...sper ca el ma iubeste, dar nu sunt sigura de asta sad

| alin1111111111111 a răspuns:

Individul e dus cu pluta...