| unaboona a întrebat:

Se poate ca un barbat de 30 ani sa se indragosteasca de o fata de 18 ani?

13 răspunsuri:
| Brotacel a răspuns:

Buna!

dragostea nu are varsta!

Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Se poate. Dar se poate ca o fata de 18 ani sa se indragosteasca de un barbat de 30 de ani? Asta sa te intrebi.Bafta!

| pengu a răspuns:

Mai rar poate, dar totul e posibil, depinde foarte mult personalitatea celor doi tongue

| Adyr0 a răspuns:

Posibil. Dar la fel de posibil este faptul ca ar putea sa incerce profite de tineretea ei ca sa-si satisfaca nevoile, daca intelegi ce vreau sa zic.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

De ce nu, varsta n-are importanta. Mai ales daca el e un violator in serie.

| Papusha_3366 a răspuns:

E corect dragostea nu are virsta insa e cam ciudat...sa fii atenta sa nu fii folosita

| RoxannaST a răspuns:

Bineinteles ca da.
In ziua de azi e cat se poate de posibil. Mai ales ca nimeni nu decide de cine se indragosteste, o facem fara sa ne dam seama.
Un barbat de 30 de ani s-ar simti atras de o fata de 18 incercand sa gaseasca la ea ce nu gaseste la femei de varsta lui, sau ca sa le prosteasca/controleze cum vrea el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moşilor le plac prospăturile, deci dawinking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam da! - de ce sa nu se poata?!

| unaboona explică:

@ Ganduri albe da se poate ca o fata de 18 ani sa se indragosteasca de unul de 30 eu de exemplu m-am indragostit atata timp cat se ingrijeste arata bine si tanar de ce nu ...la 30 ani esti inca tanar in floarea varstei nu mos bosorog cum zic unele... daca ar fi indragostite si ele ar fi de acord cu mine

| stresu a răspuns:

Posibil dar putin probabil; fata ar trebui sa fie foarte matura sau sa il innebuneasca prin atractivitate si "prospetime" sa zic asa; stiu un caz in care tipul de 33 de aniu era sa isi lase nevasta pentru o tipa de 19 ani, dar ea a oprit relatia pentru ca nu doarea sa strice o casnicie si au ramas amici.
Deci da se poate, pentru ca unele femei de-alde mine(desi merg pe 21 de ani) devin foarte acre dupa o anumita varsta. Insa si fetele de 18 ani sunt destul de instabile in ceea ce priveste planurile petermen lung si ceea ce vor - ca urmare chiar daca un barbat doreste o astfel de fata si tine la ea, putin probabil sa fie mai mult de o aventura pentru ca pana la urma interesele intra in conflict. Insa din nou, nu e obligatoriu. Spor!

| cristina a răspuns:

Da

| cristina a răspuns:

Dragostea nu are varsta