| Anonimus4Ever a întrebat:

>-Se poate din cauza ca-s timid cand is cu prietena in pat sa imi moara penisu sau daca is rusinos mi s-a intamplat de 2 ori I don't want to see si daca da ce sa fac sa nu mai am problema asta sadthinking plzzzzz astept raspunsuri happy

4 răspunsuri:
| NebOonaТьKa a răspuns:

Pastila verde big grin

| Cicolatamaruie a răspuns:

Da, se poate.Inseamna ca trebuie sa nu mai fi rusinos.Sexul este ceva normal si la fel si corpul uman.De ce-ti este rusine?

| Anonimus4Ever explică (pentru Cicolatamaruie):

Nici eu nu stiu vine de la sine crying nu pot sa scap de ea crying pur si simplu nu mie de loc si cand suntem goli poc sad daca beau alcol inainte sa ma ametesc oare trece?

| MihaYo a răspuns:

Sfatul meu e sa te legi cu ceva la ochi in momentul ala pentru ca asa nu o vei mai vedea si iti trec emotiile