| florin9999 a întrebat:

Se poate sa iti faci singur sex oral?
Stiu pe cineva care spune ca face asta si nu prea cred ca poate fii adevarat. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Walter Disney a spus ca daca iti poti imagina ceva, acel ceva poate deveni real. Dream ooon, cowboys! rolling on the floor)

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Se poate dar trebuie să fii măcar finalist pe la campionatele europene/mondiale de atletism secţia "sol" sau "bârnă".
Dacă nu... cum ţi s-a spus şi mai sus: Dă jos două coaste şi mergehappy.
Salut.

| AnonimA a răspuns:

Buna nu se poate nu ai cumhappy

bafta

| Justrememberwho a răspuns (pentru AnonimA):

Ba se poate

| Justrememberwho a răspuns (pentru AnonimA):

Ba se poate, eu pot. Si pot dovedi daca imi lasi o metoda de contact

| Justrememberwho a răspuns (pentru AnonimA):

Se poate, crede-ma, pot dovedi oricand asta.

| cristi11cristian a răspuns:

Poi cred ca depinde de flexibilitatea fiecaruia, si dezvoltarea coloanei lor! nu sunt multi acei ce se pot autosatisface oral. si sincer ma intreb si eu insumi oare cum e sa ti faci tie insuti un oral?! mdea cred ca e bestial laughing

| Диана a răspuns:

Yeah, sure, scoate-ţi câteva coaste şi încearcă.oh go on

| nustiunustiu a răspuns:

Termenul se numeste "autofelatie". Cauta despre asta si vei gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noah unii oameni se dezvirgineaza singuri mai

| Justrememberwho a răspuns:

Da, se poate...

| Tzoulia a răspuns:

Daca o ai de 1 m, poti sa iti faci oral singur si poate chiar mai bine decat iti va face o femeie...laughinghee hee

| Justrememberwho a răspuns (pentru Tzoulia):

Interesant laughing
Eu zic ca se poate.

| Justrememberwho a răspuns (pentru Justrememberwho):

Eu pot :d

| Justrememberwho a răspuns (pentru Tzoulia):

Eu pot si nu o am exagerat de mare, e numai buna caci asa spun fetele, pot dovedi daca imi lasi un contact