| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Se poate sa iti iubesti prietenul/prietena foarte mult sa ti cu adevarat la el/ea si sa il inseli? Ati patit sa va fie frica sa nu fiti inselati de iubita/iubit si pana la urma sa nu scapati si sa fiti inselati? sau ati vorbit cu iubita/iubitul si sa ii ziceti ca va e frica sa nu va insele si el/ea sa spuna ca nu o sa insele niciodata si pana la urma sa va insele chiar daca iti arata ca te iubeste si tine la tine cu adevarat?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic ca se poate, desi asta nu face pana la urma decat sa distruga relatia. Mai sunt si unii "nedespartiti", care se impaca dupa oricate infidelitati si-au facut intre ei.

| Barbie_9607 a răspuns:

Am patit ca fostul meu prieten sa ma insele.mi-a jurat de multe ori ca niciodata nu ma va insela si ca ma iubeste enorm de mult.a dat de inteles si a si dovedit-o, dar a inselat cu toate ca ma iubea pe mine.si cand a realizat ce a facut i-a parut rau si mi-a jurat iubire vesnica si mi-a spus ca la cate fete s-ar duce tot la mine se intoarce ca pe mine ma iubeste.si iar m-a inselatstraight face si pur si simplu dupa o relatie de 1 an am pus eu punct, nu am mai rezistat atata batjocura sau nici nusj cum sa zic.el a incercat sa reia legatura cu mine sa ne impacam dar cu toate ca tineam la el extraordinar de mult nu mai puteam accepta aceasta situatie.