| denissita_6892 a întrebat:

Se poate sa te placa un baiat daca prin simplu fapt se uita la tine in asa fel incat ai impresia ca de fapt se uita in interiorul tau si ca te sicaneaza mai tot timpul? e posibil sa te placa daca iti vorbeste mereu frumos te asculta e atent la tine? si oare de ce cu tot efortul nu vrea sa recunoasca de fapt ce vrea?
dec e se comporta asa in fond si pana la urma daca nu actioneaza.mentionez ca nu e la prima fata. de ce se ascunde in umbra?

4 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Dupa cum am mai spus in alte raspunsuri si iar ma dau exemplu pe minestraight faceE timid rau baiatu la fel cu am fost eu si app. asa am pierdut posibile iubitestraight face

| OnlyGirl a răspuns:

Pentru ca nu stie ce crezi u despre el, baietilor le e frica sa fie respinsi, daca iti place si tie de el atunci spune-i

| FericituIndragostit a răspuns:

De ce toate vreti sa manelarizati relatia sad. Daca e ceva acolo nu tb sa spui ca se simte sad.

| koryna_8349 a răspuns:

Parerea mea este ca e posibil dar daca tu cauti o iubire sincera si o relatie serioasa atunci crede-ma o sa fie si din partea ta ceva special si o sa-ti dau tu singura seama!happy